Přebal knihy Komunity, sítě a spolupráce: 20 pohledů pro knihovny

Eva Víchová a kol.

Komunity, sítě a spolupráce: 20 pohledů pro knihovny

21 autorů, 20 textů, 1 publikace, 1 editorka. Kniha, která tu chyběla, s texty od lidí, o kterých se v oboru mluví. Pohledy různých autorů na komunity, sítě a spolupráci nejen v knihovnictví.

„Jedna z autorek uvádí, že jí slovo komunita “chutná” různorodě a mnohobarevně. A přesně taková je i tato kniha. A pokud bylo cílem publikace především inspirovat, podařilo se to myslím beze zbytku.“ (Veronika Peslerová, recenzentka)

Klíčová slova: komunity, sítě, spolupráce, knihovny, PARTSIP, komunitní knihovny

Autorský kolektiv: Tomáš Bouda, Barbora Buchtová, Vladimíra Buchtová, Jan Emmer, Jindřich Fáborský, Libuše Foberová, Helena Gajdušková, Adam Hazdra, Dagmar Chytková, Zuzana Ježková, Jindřich Juráš, Lukáš Křižko, Michal Lorenz, Lenka Navrátilová, Čestmír Štuka, Jaroslav Novo

Vydáno: 2012

Vydavatel: Masarykova univerzita

ISBN: 978–80–210–6115–6.

Bibliografická citace: VÍCHOVÁ, Eva. Komunity, sítě a spolupráce: 20 pohledů pro knihovny. Brno: Masarykova univerzita, 2012. ISBN ISBN 978–80–210–6115–6.